• stáhněte si peněženku ZDE a přidejte Ethereum.
 • stáhněte Claymore miner ZDE
 • Rozbalte archiv kdekoli ve vašem počítači. Ve složce obsahující EthDcrMiner64.exe byste měli vytvořit soubor s příponou .bat. To lze provést v libovolném textovém editoru (například Notepad). Když soubor uložíte, je důležité vybrat jako typ souboru „Všechny soubory“ , nikoli „txt“. Jinak budete mít na konci názvu souboru .bat.txt a miner tento soubor nebude moci otevřít. Soubor bat (řekněme, že se jmenuje test.bat) by měl obsahovat následující text
 • příklad pro ethermine pool
  setx GPU_FORCE_64BIT_PTR 0
  setx GPU_MAX_HEAP_SIZE 100
  setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
  setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
  setx GPU_SINGLE_ALLOC_PERCENT 100
  EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -eworker JMÉNO VAŠEHO 
  RIGU -ewal ADRESA PENĚŽENKY -epsw x
 • ADRESA PENĚŽENKY – zadejte svou adresu peněženky Ethereum (takto Claymore Miner ví, kam vložit ether) JMÉNO VAŠEHO RIGU – můžete si vybrat libovolné jméno , mělo by to být maximálně 32 znaků, obsahovat pouze písmena a čísla (žádné zvláštní znaky, jako je $% »*; @).

příklad:

EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -eworker Pepa1 -ewal 0x7cB57B5A97eAbe94205C07890BE4c1aD31E486A8 -epsw x
 • Poklepáním na Váš soubor Bat spustíte miner. Miner se spustí, spustí příkazy setx k nastavení, inicializuje každou z vašich GPU, sestaví souboru DAG na každou z vašich GPU a zahájí hashování. Nechte to běžet asi 20 sekund a poté kliknutím na „s“ zobrazíte vaši rychlost hashování. Pokud jste postupovali podle výše uvedených kroků, měla by se vám zobrazit tato obrazovka.