Je možnost účastnit se procesu těžby bitcoinů a jiných krypto měn bez nutnosti údržby a investic do těžebního hardwarového vybavení tím,že si pronajmete těžební sílu nebo celé minery.Ale pozor!!! Je plný internet fake společností,které Vám nabídnou buď nereálnou težební sílu nebo příliš rychlou návratnost Vašich investic.

Ze svých zkušeností doporučuji Hashnest, Eobot a Genesis mining,které na trhu fungují od roku 2014.

Eobot

Eobot je jedním z nejstarších běžících poskytovatelů cloudových služeb na internetu. Nabízejí kryptoměnnou těžbu pro algoritmy SHA256 a Scrypt. Můžete těžit z výhod těžby digitálních měn bez obav z nákladů na elektřinu nebo chlazení hardwaru. Eobot byla založena v roce 2013 v Los Angeles v Kalifornii.

Nabízejí nájemní smlouvy na dobu 24 hodin a 10 let a těžbu 21 různých kryptoměn. 24 hodin nedoporučuji.Vaše investice mohou začít i v minimálních částkách v krypto. Klidně 0,5 dolaru a můžete reinvestovat nebo pomalu přikupovat težební sílu.
Kromě cloudové těžby Eobot provozuje několik vedlejších projektů. V projektu Cloud Seti si mohou klienti pronajmout hardwarovou kapacitu pro hledání mimozemských signalů ve vesmíru, jedná se většinou o charitativní činnost. Další neziskovou činností je Cloud Folding, kde se stroje používají pro lékařský výzkum.

ROI je 2 až 3 roky v závislosti na ceně kryptoměny.

EOBOT

Hashnest.com

BitMain Technologies je jejich mateřskou společností,takže může díky dodávanému vybavení garantovat 99,9% dostupnosti,to v praxi znamená, že smlouvy na těžbu jsou prakticky pořád k dispozici, protože si můžete koupit stroj na těžbu přímo tam a platíte pouze poplatky za údržbu a elektriku. Vzhledem k tomu, že plány začínají od 1 GH / s, existuje možnost, aby si klienti vybrali výši investice, kterou chtějí utratit. Hashnest poskytuje své služby v oblasti cloudové těžby od roku 2014. BitMain Technologies se může pochlubit jedním z největších vývojářů bitcoinových těžařských zařízení na světě, jakož i produkční firmou, kde se aktivně používá čipová technologie ASIC. Soupravy, které se používají při procesu těžby jsou konstruovány přesně zde.

Jejich sídlo je v Pekingu v Číně, ale existují také kanceláře v Amsterdamu, Tel Avivu, Hongkongu, Qingdao, Shenzen a Chengdu. Čínští investoři založili na začátku roku 2013 mateřskou společnost BitMain Technologies, která stojí za Hashnestem.

Návštěvníci jejich webových stránek si mohou prohlédnout spoustu fotografií dobře postavené farmy cloudové těžby ve skladu. Existuje 8 až 10 základen pro těžbu.

Ve výchozím nastavení je každý miner Hashnest směrován na AntPool. Smlouvy jsou na dobu neurčitou.Jde o životnost mineru Vámi zakoupeného.

Kromě BTC se dá těžit dalších 7 kryptoměn

HASHNEST

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.